Scroll

Fresh&Fruity

Fresh&Fruity – codzienne odkrycia w kampanii reklamowej Wawelu

Kampanię marki Wawel „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze” w ramach koncepcji „Dobrych wiadomości” zainaugurowaliśmy spotem galaretek Fresh&Fruity. Zachęciliśmy w niej widzów, aby byli ciekawi życia, bo nawet te z pozoru małe, codzienne odkrycia mogą prowadzić do zaskakujących zmian. Opracowaliśmy scenariusz spotu reklamowego, który następnie wyreżyserował australijski reżyser Sebastien Guy. Kampanię uzupełniły działania digitalowe, reklama w radiu, materiały POS oraz reklama w prasie.
 

CZAS

sierpień 2017 – obecnie

ZAKRES DZIAŁAŃ

branding i strategia komunikacji / kampania 360 / reklama TV / kampania digital / social media / stała obsługa

SYTUACJA KLIENTA

• Wawel przeprowadza rebranding i rozpoczyna nową komunikację skupioną wokół idei społecznej odpowiedzialności.
• Na rynek wprowadza produkty z nowym składem bez sztucznych barwników i konserwantów, co zawarte zostało w idei „Dobrych składników”.

ZADANIA

• Wdrożenie nowej strategii komunikacji „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”.
• Przygotowanie kampanii reklamowej trzech marek – Fresh&Fruity, Malaga Tiki-Taki i Kasztanki oraz Mieszanka Krakowska.

ROZWIĄZANIA

Przygotowaliśmy serię trzech spotów pod hasłem „Dobrych wiadomości”. W reklamie galaretek Fresh&Fruity nawiązaliśmy do rzeczywistości wirtualnej, w której świetnie odnajdują się młodzi ludzie.

Kampanię telewizyjną uzupełniliśmy działaniami digitalowymi, reklamą w radiu, prasie oraz materiałami POS. Zorganizowaliśmy również konkurs konsumencki, w którym nagrodami były kolorowe aparaty 

Fresh&Fruity gościło również na prowadzonej przez nas stronie firmowej Wawelu na Facebooku.

Zapytaj nas, jakie rozwiązanie znajdziemy dla Twojej marki.
Skontaktuj się z nami

Zobacz Również

trend femvertisingu

Gatta

Wykorzystując femvertising przedstawiliśmy bohaterki kampanii, które mają do siebie dystans, lubią żartować i dobrze bawią się w trakcie zakupów. Spot dopełniliśmy energiczną muzyką, wprowadzającą w dobry nastrój.

Zobacz Case
kampania edukacyjna

Essilor Group

Jesteśmy autorami ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej, dotyczącej prezbiopii. Nasze działania skierowane do osób po czterdziestym roku życia pojawiły się w salonach optycznych w całej Polsce.

Zobacz Case