Scroll

Venus Nature

Venus Naturelaunch marki kosmetyków

Jak zbudowaliśmy świadomość nowej marki kosmetycznej i wyróżniliśmy ją na tle konkurencji? Przygotowaliśmy spójną strategię komunikacji, nowoczesny branding, dedykowany landing page i przeprowadziliśmy działania w ramach influencer marketingu. Opracowaliśmy również konfigurator do tworzenia własnych, naturalnych kosmetyków i wdrożyliśmy kampanię digital. Na co dzień obsługujemy również Venus Nature na Facebooku i Instagramie, a w wolnych chwilach… testujemy nowości kosmetyczne.

CZAS

sierpień 2017 - obecnie

ZAKRES DZIAŁAŃ

branding i strategia komunikacji / platforma komunikacji / kampania digital / social media / stała obsługa

SYTUACJA KLIENTA

• Pharma C Food wprowadza na rynek nową markę kosmetyków, które w 95% są pochodzenia naturalnego bez parabenów i syntetycznych barwników.

ZADANIA

• Launch nowej marki w portfolio Pharma C Food.

ROZWIĄZANIA

Przygotowaliśmy kompleksową kampanię launchingową, mającą na celu zbudowanie świadomości, dotyczącej nowych produktów oraz ich wyróżnienie na tle konkurencji.

Opracowaliśmy kampanię digitalową, obejmującą także działania reklamowe w kanałach: Facebook, You Tube oraz e-mail marketing.

Przygotowaliśmy działania z zakresu influencer marketingu, w ramach których vlogerki promowały kosmetyki nowej linii Venus Nature.

Stworzyliśmy dedykowany landing page kampanii www.venusnature.pl z konfiguratorem do tworzenia własnych, naturalnych kosmetyków.

Na bieżąco obsługujemy kanały Venus Nature na Facebooku.

EFEKTY

Przedłużenie współpracy na kolejne lata.

Zapytaj nas, jakie rozwiązanie znajdziemy dla Twojej marki.
Skontaktuj się z nami

Zobacz Również

platforma komunikacji w branży retail

Kaufland – SuperŁup

Przy tworzeniu kompleksowej kampanii 360 wykorzystaliśmy energetyczny i znany wszystkim hit muzyki dance sprzed lat!

Zobacz Case
kampania CSR

Serce Rośnie

Dla „Serce Rośnie” opracowaliśmy cały mechanizm akcji, dedykowany landing page, key visuale oraz szereg formatów reklamowych. Do naszych zadań należało również opracowanie scenariusza spotu telewizyjnego.

Zobacz Case