Scroll

Venus Nature

Venus Naturelaunch marki kosmetyków

Jak zbudowaliśmy świadomość nowej marki kosmetycznej i wyróżniliśmy ją na tle konkurencji? Przygotowaliśmy spójną strategię komunikacji, nowoczesny branding, dedykowany landing page i przeprowadziliśmy działania w ramach influencer marketingu. Opracowaliśmy również konfigurator do tworzenia własnych, naturalnych kosmetyków i wdrożyliśmy kampanię digital. Na co dzień obsługujemy również Venus Nature na Facebooku i Instagramie, a w wolnych chwilach… testujemy nowości kosmetyczne.

CZAS

sierpień 2017 - obecnie

ZAKRES DZIAŁAŃ

branding i strategia komunikacji / platforma komunikacji / kampania digital / social media / stała obsługa

SYTUACJA KLIENTA

• Pharma C Food wprowadza na rynek nową markę kosmetyków, które w 95% są pochodzenia naturalnego bez parabenów i syntetycznych barwników.

ZADANIA

• Launch nowej marki w portfolio Pharma C Food.

ROZWIĄZANIA

Przygotowaliśmy kompleksową kampanię launchingową, mającą na celu zbudowanie świadomości, dotyczącej nowych produktów oraz ich wyróżnienie na tle konkurencji.

Opracowaliśmy kampanię digitalową, obejmującą także działania reklamowe w kanałach: Facebook, You Tube oraz e-mail marketing.

Przygotowaliśmy działania z zakresu influencer marketingu, w ramach których vlogerki promowały kosmetyki nowej linii Venus Nature.

Stworzyliśmy dedykowany landing page kampanii www.venusnature.pl z konfiguratorem do tworzenia własnych, naturalnych kosmetyków.

Na bieżąco obsługujemy kanały Venus Nature na Facebooku.

EFEKTY

Przedłużenie współpracy na kolejne lata.

Zapytaj nas, jakie rozwiązanie znajdziemy dla Twojej marki.
Skontaktuj się z nami

Zobacz Również

Lubelska

Zobacz Case

BNP Paribas Securities Services Polska

Komunikacja pełna dystansu i poczucia humoru, której częścią są również pracownicy BNP Paribas, to efekt naszych strategicznych działań.

Zobacz Case