Scroll

Venus Nature

Venus Naturelaunch marki kosmetyków

Jak zbudowaliśmy świadomość nowej marki kosmetycznej i wyróżniliśmy ją na tle konkurencji? Przygotowaliśmy spójną strategię komunikacji, nowoczesny branding, dedykowany landing page i przeprowadziliśmy działania w ramach influencer marketingu. Opracowaliśmy również konfigurator do tworzenia własnych, naturalnych kosmetyków i wdrożyliśmy kampanię digital. Na co dzień obsługujemy również Venus Nature na Facebooku i Instagramie, a w wolnych chwilach… testujemy nowości kosmetyczne.

CZAS

sierpień 2017 - obecnie

ZAKRES DZIAŁAŃ

branding i strategia komunikacji / platforma komunikacji / kampania digital / social media / stała obsługa

SYTUACJA KLIENTA

• Pharma C Food wprowadza na rynek nową markę kosmetyków, które w 95% są pochodzenia naturalnego bez parabenów i syntetycznych barwników.

ZADANIA

• Launch nowej marki w portfolio Pharma C Food.

ROZWIĄZANIA

Przygotowaliśmy kompleksową kampanię launchingową, mającą na celu zbudowanie świadomości, dotyczącej nowych produktów oraz ich wyróżnienie na tle konkurencji.

Opracowaliśmy kampanię digitalową, obejmującą także działania reklamowe w kanałach: Facebook, You Tube oraz e-mail marketing.

Przygotowaliśmy działania z zakresu influencer marketingu, w ramach których vlogerki promowały kosmetyki nowej linii Venus Nature.

Stworzyliśmy dedykowany landing page kampanii www.venusnature.pl z konfiguratorem do tworzenia własnych, naturalnych kosmetyków.

Na bieżąco obsługujemy kanały Venus Nature na Facebooku.

EFEKTY

Przedłużenie współpracy na kolejne lata.

Zapytaj nas, jakie rozwiązanie znajdziemy dla Twojej marki.
Skontaktuj się z nami

Zobacz Również

Vidaron

Nadaliśmy marce Vidaron wyrazisty charakter, a konsumentów w telewizji, radiu oraz internecie, przekonaliśmy, że dbanie to tak naprawdę męska rzecz.

Zobacz Case
kampania edukacyjna

Essilor Group

Jesteśmy autorami ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej, dotyczącej prezbiopii. Nasze działania skierowane do osób po czterdziestym roku życia pojawiły się w salonach optycznych w całej Polsce.

Zobacz Case