Scroll

Znajdź odpowiedź na swoje potrzeby

ico_kompetencja_strategia_alt

Branding i strategia komunikacji

Zbudujemy Twoją markę od podstaw. Zbadamy kontekst rynkowy, potrzeby firmy i konsumentów.

Nadamy marce kształt, charakter i znaki szczególne. Wskażemy kierunek, w którym powinna podążać i sposób wyrażania własnego „ja” w dialogu z konsumentami. Markom istniejącym na rynku pomożemy krytycznie ocenić dotychczasową komunikację i dokonać niezbędnych korekt w procesie rebrandingu.

ico_kompetencja_komunikacja

Platforma komunikacji

Stworzymy koncept na szeroką skalę. Będzie pracował dla Twojej marki przez długi czas i w dowolnym kanale, od ATL-u przez BTL aż po digital i PR.

Zaprojektujemy działania, które zbudują pożądany i spójny jej wizerunek.

ico_kompetencja_360

Kampania 360

Lubimy holistyczne podejście do reklamy. W ekosystemie kampanii 360 uwzględnimy istotne dla Twojego brandu kanały i narzędzia, tworząc wiele punktów stylu marki i konsumenta.

ico_kompetencja_reklamatv

Reklama telewizyjna

Klasyczny spot TV, reklama kinowa, animacja, a może serial na YouTube?

Razem ze sprawdzonymi podwykonawcami – reżyserami i studiami filmowymi zajmiemy się Twoją produkcją od scenariusza aż po emisję.

ico_kompetencja_digital

Kampania Digital

Powiedz nam, jakie są Twoje cele marketingowe, a powiemy Ci, jak je osiągnąć w digitalu. Kampanię oprzemy na mocnym koncepcie, a przy projektowaniu weźmiemy pod uwagę zarówno KPI-ie, jak UX.

Spośród wacharza dostępnych rozwiązań – działań w social mediach, influencer marketingu i kampanii display narzędzi takich jak landing page, aplikacja mobilna czy bot – wybierzemy te, które mają znaczenie właśnie dla Twojej marki.